Wynajem

Kserokopiarki - wynajem, dzierżawa, leasing od 99,00 netto

Sprzedaż, dzierżawa, wynajem i serwis kserokopiarek, drukarek A3 - Canon, Konica Minolta, Triumph Adler, Xerox, Triumph Adler, Kyocera , Samsung, Brother itp. Zarówno urządzeń nowych jak i po leasingowych w pełni przygotowanych do długiej i ciężkiej eksploatacji.

wynajem drukarek

Wynajem kserokopiarek: stała miesięczna opłata od 99,00 PLN netto , wydruki monochromatyczne; wydruki kolorowe.

Dzierżawa kserokopiarki to nie tylko samo urządzenie z opłatą za kopię, wraz z nim oferujemy stałe wsparcie serwisowe i niezawodne oprogramowanie z szerokimi możliwościami:

  • automatyczne zgłaszanie usterek przez urządzenie, bezpośrednio do naszego serwisu – szybka reakcja techników
  • komunikaty o zbliżającej się wymianie toneru, podzespołów, przeglądzie serwisowym itp. Nie musisz pamiętać o zamówieniu kartrydży czy serwisu – kserokopiarka zrobi to za Ciebie, a my szybką realizację zlecenia.
  • wszelkiego rodzaju zacięcia papieru, są monitorowane na bieżąco co pozwala na wyeliminowanie braku ciągłości pracy urządzenia
  • cykliczny raport o ilości wydrukowanych stron, formacie itp. – wysyłany np. na koniec miesiąca a będący podstawą do wyliczenia kwoty dzierżawy kserokopiarki
  • możliwość konfiguracji oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki jego działalności
drukarka3

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne – laserowe, wydruki monochromatyczne i kolorowe. Od prostych rozwiązań – drukarka, skaner, fax po wielozadaniowe urządzenia biurowe – np. skanowanie do pliku, duplex – drukowanie dwustronne, zszywacz wydruków.

Drukarki laserowe

Drukarki laserowe Brother, Kyocera itp.- stworzone do szybkich wydruków o lśniącej czerni i szerokiej barwie kolorów. Szeroka oferta drukarek gwarantuje idealne rozwiązania, zarówno dla indywidualnego użytkownika jak i dużych grup roboczych, które generują wiele wydruków.

Oferujemy wynajem drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych. W okresie dzierżawy drukarka/kopiarka objęta jest opieką serwisową i gwarancyjną obejmującą: przeglądy, konserwacje, wymianę zużywających się części, podzespołów oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych

drukarka

Zapytanie dotyczące dzierżawy lub zakupu prosimy kierować poprzez Kontakt.