tel. (22) 226 13 55, email: biuro@datajet.pl Woronicza 50 (wjazd od Marzanny) Warszawa


Kserokopiarki - wynajem, dzierżawa, leasing

dzierżawa kopiarekSprzedaż, dzierżawa, wynajem i serwis kserokopiarek, drukarek A3 - Canon, Konica Minolta, Triumph Adler, Xerox, Triumph Adler, Kyocera Mita itp. Zarówno urządzeń nowych jak i po leasingowych w pełni przygotowanych do długiej i ciężkiej eksploatacji.

Wynajem kserokopiarek: stała miesięczna opłata, wydruki monochromatyczne od 0,03 za szt.; wydruki kolorowe od 0,19 za szt.

Dzierżawa kserokopiarki to nie tylko samo urządzenie z opłatą za kopię, wraz z nim oferujemy stałe wsparcie serwisowe i niezawodne oprogramowanie z szerokimi możliwościami:

  • automatyczne zgłaszanie usterek przez urządzenie, bezpośrednio do naszego serwisu - szybka reakcja techników
  • komunikaty o zbliżającej się wymianie toneru, podzespołów, przeglądzie serwisowym itp. Nie musisz pamiętać o zamówieniu kartrydży czy serwisu - kserokopiarka zrobi to za Ciebie, a my szybką realizację zlecenia.
  • wszelkiego rodzaju zacięcia papieru, są monitorowane na bieżąco co pozwala na wyeliminowanie braku ciągłości pracy urządzenia
  • cykliczny raport o ilości wydrukowanych stron, formacie itp. - wysyłany np. na koniec miesiąca a będący podstawą do wyliczenia kwoty dzierżawy kserokopiarki
  • możliwość konfiguracji oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki jego działalności
Leasing kserokopiarek
  • Szybka decyzja dotycząca finansowania
  • Możliwość korzystania ze najnowszych technologii, bez konieczności angażowania środków własnych
  • Do zawarcia umowy wystarczą tylko dokumenty założycielskie firmy i dwa dowody tożsamości
  • Leasing wpływa na zmniejszenie podstawy opodatkowania, gdyż wszystkie raty leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu!
  • Spłata leasingu odbywa się przy zastosowaniu stałej stopy procentowej (raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu)leasing kserokopiarek warszawa

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne - laserowe, atramentowe, wydruki monochromatyczne i kolorowe. Od prostych rozwiązań - drukarka, skaner, fax po wielozadaniowe urządzenia biurowe - np. skanowanie do pliku, duplex - drukowanie dwustronne, zszywacz wydruków.

 

Drukarki laserowe

Drukarki laserowe - stworzone do szybkich wydruków o lśniącej czerni i szerokiej barwie kolorów. Szeroka oferta drukarek gwarantuje idealne rozwiązania, zarówno dla indywidualnego użytkownika jak i dużych grup roboczych, które generują wiele wydruków.

Oferujemy wynajem drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych. W okresie dzierżawy drukarka/kopiarka objęta jest opieką serwisową i gwarancyjną obejmującą: przeglądy, konserwacje, wymianę zużywających się części, podzespołów oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych

Zapytanie dotyczące dzierżawy lub zakupu prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.