tel. (22) 226 13 55, email: biuro@datajet.pl Woronicza 50 (wjazd od Marzanny) Warszawa


Tonery, tusze do drukarek - zamienniki, oryginalne.

tonery do drukarek warszawaZapraszamy do eSKLEP, kliknij tutaj :)

Szeroki wybór tonerów regenerowanych, zamienników, oryginalnych do drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek, tusze do drukarek i ploterów. Nasza oferta obejmuje:

    • tonery do drukarek laserowych - alternatywne (w 100% nowe lub regenerowane, objęte gwarancją do momentu wyczerpania się środka drukującego), oryginalne - HP, Xerox, Samsung, Brother i wielu innych producentów
    • tusze zamienniki/regenerowane do drukarek atramentowych, folie do faksów, taśmy, rolki
    • materiały eksploatacyjne do drukarek - bębny, głowice, folie, pasy transferowe
  • wykonujemy usługę regeneracji kartrydż y/ tonerów do nietypowych urządzeń drukujących
 
Na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic - dostawa dla firm tonerów i materiałów eksploatacyjnych.

Udzielamy gwarancja na urządzenia drukujące wykorzystujące nasze wkłady alternatywne (zamienniki).

Użytkowanie naszych kompatybilnych wkładów drukujących nie narusza gwarancji producentów drukarek. W przypadku, gdy zastosowanie wkładu kompatybilnego  było bezpośrednia przyczyną uszkodzenia urządzenia, co zostanie potwierdzone ekspertyzą autoryzowanego serwisu urządzeń, jest ono bezpłatnie naprawiane lub wymieniane. Warunkiem wymiany lub naprawy urządzenia jest wcześniejsze zgłoszenie uszkodzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź pod numerem telefonu: (22) 226 13 55

 

Warunki gwarancji na tonery kompatybilne/zamienniki

Produkty kompatybilne są objęte 24-miesięczną gwarancją liczoną od daty zakupu. Gwarancja obejmuje prawidłowe działanie produktu, przy zachowaniu odpowiednich warunków użytkowania i przechowywania. Gwarancja traci ważność w momencie wyczerpania się środka barwiącego (następuje znaczne pogorszenie druku - szerokie pasy lub blade wydruki)

Po instalacji wkładu w urządzeniu nie zaleca się wyjmowania go aż do momentu całkowitego wyczerpania, ponieważ może to spowodować jego uszkodzenie.

Jeśli w okresie trwania gwarancji, produkt okaże się wadliwy, zostanie on wymieniony na nowy. Uznanie reklamacji uzależnione jest od spełnienia następujących warunków:

  • reklamowany wkład nie może być uszkodzony mechanicznie, zaschnięty, ani też wyczerpany, posiadać zerwane plomby gwarancyjne
  • wadliwy wkład należy dostarczyć wraz z dokumentem zakupu, w oryginalnym i kompletnym opakowaniu,
  • do wniosku reklamacyjnego należy załączyć wydruk strony testowej drukarki (jeżeli jest możliwy jej wydruk) oraz pełny opis wady.